Renata o práci v GrandOptical

Regionální manažerka
Našla jsem zde pocit jistoty a stability. To je to, co v mnoha firmách dnes zaměstnancům schází. Mám také mnoho skvělých přátel a kolegů, o kterých vím, že vždy pomůžou.

Jak dlouho pracujete v GrandOptical?

Od roku 2001, 19 let.

V roce 2001 jsem nastoupila na pozici prodejce. Po čase jsem postoupila na zástupce vedoucího. Když jsme se rozšířili o další prodejnu, byla mi nabídnuta pozice vedoucí prodejny. Díky úspěšnému vedení jsem dostala možnost převzít pod svá křídla novou pobočku. Tuto pobočku jsem dokázala během necelého půl roku dovést k 100 % plnění plánů. Poté přišla po dvou letech nabídka na další projekt a tou bylo vybudování zatím největší prodejny. Bylo to 5 let jedinečných výsledků, které jsme s týmem dělali. V roce 2015 se uvolnila pozice regionálního managera. V té době jsem byla oslovena ředitelkou sítě, která mi tuto pozici nabídla.

Čím Vás práce v GrandOptical obohacuje? Co Vás na ní baví?

V GrandOptical jsem našla přesně takového zaměstnavatele, kterého jsem hledala. Spolehlivá firma, která jedná se svými zaměstnanci upřímně a bez postranních úmyslů. Dostala jsem všechny příležitosti k osobnímu a kariérnímu růstu. Vedení firmy mě sledovalo a důvěřovalo mým schopnostem. Dali mi příležitost a věřili ve svého zaměstnance. To je to, co nejvíce oceňuji na své firmě. Vychovává si své zaměstnance a dává jim velký prostor k osobnímu rozvoji.

Díky tomu jsem dnes v pozici, kdy i já mohu dávat příležitost k rozvoji další generaci kolegů.

Našla jsem zde pocit jistoty a stability. To je to, co v mnoha firmách dnes zaměstnancům schází. Mám také mnoho skvělých přátel a kolegů, o kterých vím, že vždy pomůžou. Líbí se mi moderní rozvoj, který nás posouvá v oční optice o třídu výš.

Mám ráda nové technologie v tomto oboru, kterým se nebráním a také prosazování se ve světě neomezených komunikačních prostředků. Zde je velká budoucnost oční optiky.

Je to firma, pro kterou chci pracovat.