Dana o práci v GrandOptical

Regionální manažerka
Osobně si myslím, že zaměstnání musí být i zábava, jinak trpí nejen člověk, ale i práce samotná….a to vše mi GrandOptical dává…

Jak dlouho pracujete v GrandOptical?

….pro mě krásných 18 let od roku 2001.

Začalo to nevinně 😊. V červnu roku 2001 jsem nastoupila jako prodejce.  Přibližně po 2 letech mi bylo nabídnuto místo zástupce vedoucího. V roce 2006 přišla příležitost otevřít novou prodejnu. Tuto prodejnu jsem vedla celých 10 let. Odtud to byl už jen krůček k tomu, stát se regionální manažerkou v roce 2016.

Čím Vás práce v GrandOptical obohacuje? Co Vás na ní baví?

Co pro mě práce v GrandOptical znamená? Vlastně VŠE. Našla jsem práci svých snů, která mě baví, rozvíjí, která mi dává, co potřebuji. A to jak po osobní, tak i finanční stránce. Grand je pro mě jistota, zázemí, spolehlivá značka a díky skvělým kolegům kolem sebe je i mojí druhou rodinou 😊.

Možná to pro někoho bude znít jako klišé, ale svoji práci miluji. Každodenní „šrumec“, cestování, setkávání s lidmi, plány, čísla, řešení různých situací – ano, tak to je přesně „TO“, co mě na mé práci baví. Každý den je pro mě nová výzva, přichází nové zkušenosti, příležitosti. Vstupují mi do cesty lidé, od kterých se mohu učit, kteří mne posouvají dál nebo ukazují směr, kterým se dát.