Lenka o práci v GrandOptical

Vedoucí prodejny / Optometristka
Mám štěstí, že mám práci, do které se každý den těším :-)

Jak dlouho pracujete v GrandOptical?

V GrandOptical pracuji 6 let.

V GrandOptical jsem začala pracovat již jako studentka střední školy brigádně jako oční technik. Po maturitě jsem pokračovala ve studiu na vysoké škole v oboru optometrie. Po promoci v roce 2009 jsem si vyzkoušela práci i v jiných firmách, nicméně ráda jsem se do GrandOptical vrátila. Nastoupila jsem v roce 2013 jako optometristka a prakticky ihned jsem dostala možnost stát se vedoucí prodejny, kterou jsem s radostí přijala.

Čím Vás práce v GrandOptical obohacuje? Co Vás na ní baví?

Práce v GrandOptical si velmi cením a baví mě. Měla jsem možnost se jak zdokonalit v oboru, který jsem vystudovala, tak se naučit mnoho nového. Největší zkušeností je pro mne určitě práce na pozici vedoucí prodejny, což byla i výzva. Moje práce je hodně rozmanitá. Ráda komunikuji s lidmi, jak se zákazníky, tak s kolegy. A k tomu se učím, jak je správně vést a pomáhat jim v jejich rozvoji a odborné praxi.

Jako optometristka provádím také vyšetření zraku, ale dostanu se i k prodeji a výběru správných brýlí pro naše zákazníky.  V GrandOptical jsem poznala spoustu zajímavých lidí a několik velmi dobrých přátel. Cením si svého týmu, na který se můžu spolehnout a jsem vděčná za atmosféru, kterou v práci máme.